CHSH a GCM Parker na konferenci "Anti-Trust & Competition Compliance in CEE" v Praze

6
Prosinec 2017

 CHSH a GCM Parker na konferenci "Anti-Trust & Competition Compliance in CEE" v Praze

Ve dnech 4. a 5. prosince 2017 proběhla v Praze konference „Anti-Trust & Competition Compliance CEE", sponzorovaná naší advokátní kanceláří CHSH a organizovaná GCM Parker.

Dr. Bernhard Kofler-Senoner, CHSH Vídeň, partner pro oblast anti-trust & competition law) přednášel na téma "Vertical Restraints for online sales" a zároveň se zúčastnil panelové diskuse "Merger Control Proceedings: Best Practices and Practical Challenges".
Dr. Márton Kocsis, Senior Attorney v CHSH Hungary, byl členem dalšího panelu  "A CEE perspective on the implementation of the Damages Directive & Private Enforcement".

Konference je jedinou mezinárodní akcí, která se zabývá Antitrust, Competition a Compliance riziky v Rakousku, Polsku, České republice, Maďarsku a ostatních zemích CEE. Letošní akce se zúčastnili Corporate Compliance Officers, Global Executive Counsels, General Counsels, senior executives a zástupcei mezinárodních společností v regionu CEE.

Advokátní kancelář CHSH zorganizovala večerní společenskou akci „Speakers and Delegates Get Together“, na níž si delegáti vyměňovali své názory a zkušenosti.